DEBATA PRZED WYBORAMI 2023

Z MŁODYMI O WARTOŚCIACH

14 CZERWCA 2023, CENTRUM NAUKI KOPERNIK, GODZINA 16:00

WEZMĄ UDZIAŁ:

Codziennie ujawniamy kolejną osobę uczestniczącą w debacie:

  • Krzysztof Śmiszek (Lewica)
  • Maciej Żywno (Polska 2050)
  • Krzysztof Bosak (Konfederacja)
  • Krzysztof Paszyk (PSL)
  • Daniel Milewski (PiS)
  • Aleksander Miszalski (KO)

Przyjdźcie na pierwszą w roku wyborczym otwartą debatę „Wybory 2023, a wartości młodego pokolenia”

Zaprosiliśmy przedstawicieli wszystkich czołowych sił politycznych i porozmawiamy z nimi o wartościach.

Taka debata jest unikalną okazją do poznania perspektyw i wartości reprezentowanych przez różne partie. Pozwoli na lepsze zrozumienie priorytetów i propozycji w kluczowych sprawach i jest doskonałą szansą, by porównać swoje własne wartości i aspiracje z propozycjami polityków.

OTRZYMALI ZAPROSZENIE

UDZIAŁ POTWIERDZONY

UDZIAŁ POTWIERDZONY

UDZIAŁ POTWIERDZONY

UDZIAŁ POTWIERDZONY

UDZIAŁ POTWIERDZONY

UDZIAŁ POTWIERDZONY

Rozmowa o sprawach, które są naprawdę ważne

Będzie przestrzeń, by wyrazić swoje opinie, zadawać pytania i zrozumieć, jak partie zamierzają reagować na potrzeby młodego pokolenia. To doskonała okazja do dyskusji, zadawania pytań i zrozumienia, jak partie polityczne zamierzają reagować na nasze potrzeby i oczekiwania.

Warto przyjść, by zbudować własne spojrzenie na politykę i podjąć świadomą decyzję jesienią!

Tematy debaty

Gospodarka

Polityka społeczna

Edukacja

Ekologia

Gospodarka

Edukacja

Polityka społeczna

Ekologia

Wartości

Pytania od publiczności

Wartości

Pytania od publiczności

Na zgłoszenia czekamy do 9 czerwca

Zobacz debatę na żywo

Do uczestnictwa w debacie na żywo możemy zaprosić ograniczoną liczbę osób. Chcemy dać szansę wszystkim, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego, na podstawie którego wybierzemy osoby uczestniczące.

Więcej
o debacie

Chcesz wziąć udział w całej konferencji Stan Młodych 2023?
Trwa II tura rekrutacji:

Debata "Wybory 2023, a wartości młodego pokolenia" odbędzie się w trakcje konferencji Stan Młodych 2023, w ramach której zastanawiamy się co kieruje naszym społeczeństwem, jakie mamy motywacje i co jest dla nas ważne - tak naprawdę ważne.

Stan Młodych to projekt, który tworzy przestrzeń do dyskusji o ważnych sprawach z perspektywy młodych ludzi w trzeciej dekadzie XXI wieku. W tym roku tematem przewodnim są wartości. Nasze wydarzenia to zderzenie perspektyw i doświadczeń, włączające różne środowiska, poglądy i przekonania.

Jesteśmy przekonani, że taka dyskusja, szczególnie w roku wyborczym, powinna angażować wszystkie osoby wpływające na debatę publiczną w Polsce. Dlatego część programu poświęcamy dialogowi z politykami. W przeddzień czekającej nas kampanii wyborczej chcemy umożliwić młodym podejmowanie świadomych decyzji wyborczych oraz zaakcentować tematy istotne dla młodego pokolenia w przestrzeni publicznej.

Poruszanie takich spraw to część naszej misji. Więcej piszemy o tym na naszym instagramie.

Misją ważnych spraw jest zwiększanie poziomu debaty publicznej przez mówienie o istotnych zagadnieniach społecznych w przystępny i nowoczesny sposób.
Wierzymy, że organizując dyskusję na najwyższym poziomie merytorycznym i włączając w nią z jednej strony osoby młode, a z drugiej najbardziej znane ekspertki i ekspertów, decydentów i osoby tworzące trendy, jesteśmy w stanie zmieniać na lepsze otaczającą nas rzeczywistość, która na codzień zamknięta jest na to co nowe i inne.

Śledź nasze działania tutaj:

Kontakt w sprawie debaty

Kaja Gagatek kajagagatek@waznesprawy.org