Druga odsłona naszej serii! Zapraszamy na cykl darmowych wydarzeń dla młodych w Lublinie. Tym razem dla wszystkich w wieku 15-24 lat.
Najpierw pogadamy o tym, jak ogarnąć pierwszą (albo kolejną) pracę, wybrać ścieżkę zawodową i czy AI może w tym pomóc, czy przeszkodzić.
W drugiej części poznamy podstawy medytacji i jogi na warsztatach z Hvile. Te warsztaty odbędą się na tarasach na dachu CSK! Czyli pełen work-life balance ;)
Pomysł jest prosty: zawsze mamy temat, który pomaga nam się rozwijać i razem robimy coś, by dobrze spędzić czas.
Jeśli masz dość scrollowania i chcesz zrobić coś realnego, to event dla Ciebie.
co zaplanowaliśmy
Lublin | Hej! Przestrzeń Młodych, 19 maja 2026
10:30
powitalna kawa / herbata i ciastko + integracja
11:00
pigułka wiedzy – jak odnaleźć swoją ścieżkę zawodową
11:45
rozmowy w mniejszych grupach
12:15
przerwa / przejście na warsztaty jogi
12:45
Warsztat: podstawy medytacji i jogi z Yoga Hvile Lublin.
Tarasy (dach) Centrum Spotkania Kultur
14:00
koniec
*nie musisz zabierać ze sobą nic specjalnego. Zapewniamy wszystko, co potrzebne w czasie spotkania i warsztatów.
Zaczynamy od podstaw – wymagamy zero doświadczenia! Pokażemy jak oddech i proste ćwiczenia mogą pomóc wyciszyć się i na moment zatrzymać. Przydatne, gdy szkoła, studia albo praca dzieją się za szybko.
Świetni ludzie – mała grupa i okazja, by poznać nowe osoby.
Jakościowy czas – i zaliczony nowy side quest!
A to dopiero drugie spotkanie w naszej serii. Jeśli Ci się spodoba, w maju i czerwcu planujemy kolejne wydarzenia i może spotkamy się znowu!
rezerwuję miejsce
wolnych miejsc: 2/30
Chcesz wziąć udział? Wypełnij jak najszybciej ten formularz, a wyślemy Ci szczegóły i potwierdzimy Twój udział. Na spotkanie zapraszamy maksymalnie 30 osób.
jak działają nasze spotkania
Mamy proste zasady żebyś wiedział/a, czego się spodziewać.
1
Spotkanie jest za darmo. Bez gwiazdek, bez „ale".
2
Mamy limit miejsc. Kto pierwszy się zapisze, ten ma miejsce. Serio.
3
Spotkanie jest tylko dla osób 15-24 lat. Dzięki temu może być za darmo.
4
Rezerwujesz = przychodzisz. Jak zapiszesz się teraz i znikniesz bez słowa, nie możemy zaprosić Cię na kolejne spotkania. To okazja, którą trzeba wykorzystać*.
*Jak nie możesz przyjść, daj nam znać i się dogadamy! Chcemy nie marnować miejsc.
wspierają nas
spotkania realizujemy razem z:
no dobra, ale...
co jeszcze chcesz wiedzieć?
1. Dlaczego to jest za darmo? Czy to scam?
To projekt edukacyjny Fundacji ważne sprawy. Działamy non-profit. Nic nie sprzedajemy, więc nie musisz płacić.
2. Co jeśli nie dam rady przyjść?
Po prostu daj znać przynajmniej dzień wcześniej (mail lub DM) – zwolnisz miejsce komuś innemu. Zniknięcie bez słowa = brak miejsca na kolejnych spotkaniach.
3. Czy muszę coś przynieść?
Nie. Wszystko mamy przygotowane.
4. Ile macie miejsc? Czy mogę kogoś zabrać?
Maksymalnie możemy przyjąć 30 osób. Jeśli chcecie przyjść razem, lepiej pospieszyć się z rejestracją!
5. Nie będzie mnie w szkole, czy to problem?
To zależy od Twojej szkoły, ale my napiszemy Ci zaświadczenie. Bierzesz udział w spotkaniu edukacyjnym :)
6. Trzeba być na całości?
Tak.
sprawdź nas!
Wiemy co robimy, a różne spotkania organizujemy w całej Polsce. Możesz zobaczyć więcej na naszym Instagramie.