NOWA SERIA WYDARZEŃ W LUBLINIE – SPOTKANIE #3
naucz się malować na szkle.
poznaj ludzi.
złap cyfrowy balans.
Rękodzieło przeciw doomscrollingowi, czyli zapraszamy na warsztaty z ozdabiania szklanek, połączone ze spotkaniem rozwojowym (100% za darmo!)
📍 Lublin, Hej! Przestrzeń Młodych, 2 czerwca, od 11:00
Rezerwuję miejscezapraszają ważne sprawy.
o co chodzi
dobrze spędzamy czas
Trzecia odsłona naszej serii! Zapraszamy na cykl darmowych wydarzeń dla młodych w Lublinie. Dla wszystkich w wieku 15-24 lat. 

Najpierw pogadamy o tym, czym jest dezinformacja i jak być na nią odpornym. 

W drugiej części pomalujesz własną szklankę, bo fajnie mieć coś ładnego i zdobyć nowy skill! Tak w ramach bycia czasem offline i ograniczania doomscrollingu.
Pomysł jest prosty: zawsze mamy temat, który pomaga nam się rozwijać i razem robimy coś, by dobrze spędzić czas.

Jeśli masz dość scrollowania i chcesz zrobić coś realnego, to event dla Ciebie.
co zaplanowaliśmy
Lublin | Hej! Przestrzeń Młodych, 2 czerwca 2026
11:00
powitalna kawa / herbata i ciastko
11:15
pigułka wiedzy – jak być odpornym na dezinformację?
13:00
przerwa
13:15
Warsztat: malowanie szklanek ze Strefą Artysty Lublin.
14:15
koniec
*nie musisz zabierać ze sobą nic specjalnego. Zapewniamy wszystko, co potrzebne w czasie spotkania i warsztatów.
Tak było na ostatnim spotkaniu!
Rezerwuję miejsce
po co przyjść
trzy dobre powody
Konkretna wiedza – mamy narzędzia i sposoby jak nie przepaść w świecie online, no i coś ekstra żeby spędzać czas miło offline.
Świetni ludzie – mała grupa i okazja, by poznać nowe osoby.
Jakościowy czas – i zaliczony nowy side quest!
A to dopiero trzecie spotkanie w naszej serii. Jeśli Ci się spodoba, w czerwcu szykujemy coś dużego! Złapmy się znowu.
rezerwuję miejsce
wolnych miejsc: 0/30
Wszystkie miejsca są zarezerwowane. Dziękujemy za takie zainteresowanie i zapraszamy next time :)
Jeśli chcesz otrzymać informację o wydarzeniach, zostaw swój email poniżej.
jak działają nasze spotkania
Mamy proste zasady żebyś wiedział/a, czego się spodziewać.
1
Spotkanie jest za darmo. Bez gwiazdek, bez „ale".
2
Mamy limit miejsc. Kto pierwszy się zapisze, ten ma miejsce. Serio.
3
Spotkanie jest tylko dla osób 15-24 lat. Dzięki temu może być za darmo.
4
Rezerwujesz = przychodzisz. Jak zapiszesz się teraz i znikniesz bez słowa, nie możemy zaprosić Cię na kolejne spotkania. To okazja, którą trzeba wykorzystać*.
*Jak nie możesz przyjść, daj nam znać i się dogadamy! Chcemy nie marnować miejsc.
wspierają nas
spotkania realizujemy razem z:
no dobra, ale...
co jeszcze chcesz wiedzieć?
1. Dlaczego to jest za darmo? Czy to scam?
To projekt edukacyjny Fundacji ważne sprawy. Działamy non-profit. Nic nie sprzedajemy, więc nie musisz płacić.
2. Co jeśli nie dam rady przyjść?
Po prostu daj znać przynajmniej dzień wcześniej (mail lub DM) – zwolnisz miejsce komuś innemu. Zniknięcie bez słowa = brak miejsca na kolejnych spotkaniach.
3. Czy muszę coś przynieść?
Nie. Wszystko mamy przygotowane.
4. Ile macie miejsc? Czy mogę kogoś zabrać?
Maksymalnie możemy przyjąć 30 osób. Jeśli chcecie przyjść razem, lepiej pospieszyć się z rejestracją!
5. Nie będzie mnie w szkole, czy to problem?
To zależy od Twojej szkoły, ale my napiszemy Ci zaświadczenie. Bierzesz udział w spotkaniu edukacyjnym :)
6. Trzeba być na całości?
Tak.
sprawdź nas!
Wiemy co robimy, a różne spotkania organizujemy w całej Polsce. 
Możesz zobaczyć więcej na naszym Instagramie.
@wazne_sprawy
dwa spotkania za nami
13 maja ruszyliśmy z naszą serią od warsztatów robienia matchy z MOM's CAKE i rozmowy o cyfrowym balansie, a 19 maja ćwiczyliśmy jogę na dachu CSK z HVILE Lublin i gadaliśmy o technologii i pracy. Było mega!
Rezerwuję miejsce na spotkanie #3
Fundacja ważne sprawy 2026