KONFERENCJA NA 20 LAT POLSKI W UE

Liderzy opinii, dziennikarki, dyplomaci, naukowcy i młodzi o przyszłości Polski w Unii.

Centrum Nauki Kopernik, 26 kwietnia 2024

Są już z nami

20 lat po wejściu Polski do UE porozmawiamy z politykami i ekspertkami o przyszłości i naszym miejscu we Wspólnocie. Bądź częścią tego wydarzenia!

NextGen to coś dla tych, których interesuje przyszłość Polski w Unii Europejskiej. Zastanowimy się nad tym, co działo się przez ostatnie 20 lat, jakie mamy oczekiwania wobec Unii i jakie miejsce powinniśmy w niej zajmować. Poza tym będzie dużo o aktualnych problemach, konfliktach, zmianach technologicznych i nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. 
Jak zawsze u nas, będzie przestrzeń do swobodnej wymiany poglądów, poznania ciekawych osób i bezpośredniej rozmowy z ekspert(k)ami.

Aktualne wyzwania

Konkretne rozmowy

Różne poglądy

Innowacyjne formaty

Liderzy/ki opinii

Wszystkie ważne sprawy i jeszcze więcej

W świecie pełnym kryzysów jest o czym rozmawiać. Przygotowaliśmy aż 6 ścieżek tematycznych poruszających najbardziej aktualne współczesne wyzwania.

Kryzysy migracyjne

Kryzys zdrowia psychicznego

Transformacja energetyczna

Rewolucja AI

Zrównoważony biznes

Rzetelne media

3..2..1... Rejestracja właśnie ruszyła!

I pula
early birds

Zgłoszenia dla osób, które są z nami od dawna.
60 miejsc
Kto pierwszy, ten lepszy
Uproszczona rejestracja
Gwarantowany udział
PULA WYCZERPANA

II pula early birds do 14. lutego

Skorzystaj z prostszego systemu wcześniejszych zgłoszeń!
60 miejsc
Kto pierwszy, ten lepszy
Uproszczona rejestracja
Gwarantowany udział
PULA WYCZERPANA

III pula biletów 
w marcu

Udział jest darmowy, ale mamy ograniczoną liczbę miejsc. Zgłoś się do 31 marca, a informację o zakwalifikowaniu prześlemy najpóźniej do 5 kwietnia.
Więcej miejsc
Wyniki rekrutacji w kwietniu
Decyduje odpowiedź na pytanie
Ograniczona liczba miejsc
ZGŁOŚ SIĘ TERAZ

Ważne pytania, proste odpowiedzi

Tak, nasz projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej i nie wymaga żadnych opłat ze strony osób uczestniczących.
Widzimy się 26 kwietnia 2024 r. od 9:30 do 18:00 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Zgłosić możesz się do 31 marca. Informację o zakwalifikowaniu prześlemy najpóźniej 5 kwietnia.
Chcemy, by w wydarzeniu wzięło udział ok. 250 osób, ale jesteśmy otwarci na poszerzenie grupy w razie dużego zainteresowania.
Rejestracja do udziału w wydarzeniu zakłada obecność osoby uczestniczącej od początku do końca konferencji. Możliwe jest oczywiście późniejsze przybycie. Mamy jednak nadzieję, że spodoba Ci się na tyle, by zostać z nami do końca!
Tak! Wydarzenie kierujemy do osób w wieku 18 - 30 lat, nie tylko tych studiujących. Jeśli interesujesz się przyszłością Polski, UE lub jednym z poruszanych tematów dyskusyjnych, śmiało wysyłaj zgłoszenie!
Poza 250 młodymi osobami, na konferencji pojawią się politycy, akademiczki, działacze, influencerki, biznesmani, dziennikarki. O tym, kto konkretnie przyjął nasze zaproszenie, będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej oraz w naszych mediach społecznościowych. Stay tuned!
Poza ogólnym tematem Polski w Unii Europejskiej, w ramach warsztatów zamierzamy poruszyć tematy szczegółowe: kryzys zdrowia psychicznego, kryzys migracyjny, rewolucję AI, etyczny biznes, sprawiedliwą transformację energetyczną oraz rzetelne media. W ramach uczestnictwa w konferencji możliwy jest udział w jednym z sześciu powyższych warsztatów.

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco z ważnymi sprawami 💙 

Fundacja ważne sprawy

KRS 0000826435
NIP 6852339672
REGON 385541134
pushpinchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram