Polityka prywatności

Autor: 
trac997gbfb

Klauzula prywatności

W naszej organizacji priorytetem jest ochrona prywatności naszych osób uczestniczących, beneficjentów, beneficjentek, osób eksperckich i organizacji partnerskich. Niniejsza klauzula prywatności wyjaśnia, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy, przechowujemy i chronimy dane osobowe. Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Gromadzenie danych osobowych: Gromadzimy tylko te dane osobowe, które są niezbędne do świadczenia naszych usług lub realizacji naszych celów. Przykładowe dane, które możemy gromadzić, to imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania oraz inne informacje, które dobrowolnie nam przekazujesz.

Wykorzystywanie danych osobowych: Dane osobowe, które gromadzimy, mogą być wykorzystywane w następujących celach: a. Świadczenie naszych usług i realizacja projektów i wydarzeń. b. Komunikacja z Tobą w celu udzielenia informacji o naszych produktach, wydarzeniach lub ofertach specjalnych. c. Personalizacja i ulepszanie naszych usług oraz dostosowywanie ich do Twoich preferencji. d. Analiza danych w celach statystycznych i badawczych, w celu doskonalenia naszych usług i zrozumienia potrzeb użytkowników i użytkowniczek. e. Wypełnienie naszych zobowiązań prawnych lub regulacyjnych.

Udostępnianie danych osobowych: Nie sprzedajemy, nie wynajmujemy ani nie udostępniamy Twoich danych osobowych osobom trzecim bez Twojej zgody, chyba że wymaga tego prawo lub jest to niezbędne do realizacji naszych projektów. Możemy jednak przekazywać Twoje dane osobowe naszym zaufanym partnerom lub dostawcom usług, którzy działają w naszym imieniu i pomagają nam w realizacji naszych celów biznesowych. W takich przypadkach, zapewniamy, że wszyscy nasi partnerzy przestrzegają odpowiednich standardów ochrony danych.

Bezpieczeństwo danych: Podejmujemy wszelkie niezbędne środki, aby chronić Twoje dane osobowe przed nieuprawnionym dostępem, utratą, wykorzystaniem lub ujawnieniem. Wdrożyliśmy odpowiednie techniczne, fizyczne i organizacyjne środki bezpieczeństwa, które mają na celu zapobieganie naruszeniom bezpieczeństwa danych.

Prawa użytkowników: Zgodnie z obowiązującym prawem, masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Możesz również wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.

Cookies i technologie śledzenia: Nasza witryna może używać plików cookies lub podobnych technologii śledzenia w celu zapewnienia lepszej obsługi użytkownikom oraz zbierania informacji o korzystaniu z naszej strony.

Zmiany w klauzuli prywatności: Zachowujemy sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej klauzuli prywatności w dowolnym momencie. W przypadku istotnych zmian, powiadomimy Cię o nich za pomocą odpowiednich środków, takich jak aktualizacje na naszej stronie internetowej lub przesyłając informacje na Twój adres e-mail.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej klauzuli prywatności lub sposobu, w jaki przetwarzamy Twoje dane osobowe, prosimy o kontakt pod adresem kontakt@waznesprawy.org. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzasz, i zapewniamy, że podejmujemy wszelkie środki, aby chronić Twoją prywatność.

Porozmawiajmy, co możemy zrobić razem!

Mikołaj Samborski

mikolaj@waznesprawy.org

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco z ważnymi sprawami 💙 

Fundacja ważne sprawy

KRS 0000826435
NIP 6852339672
REGON 385541134
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram