Przedstawiamy raport "Aktywizm młodych"!

Przyjdź na premierę i porozmawiajmy o społeczeństwie obywatelskim.

Mamy wiadomość dla wszystkich aktywistów/ek i osób z NGOsów! Zapraszamy Was na premierę naszego najnowszego raportu "Aktywizm młodych" - to okazja nie tylko, by poznać wyniki naszych badań, ale też do rozmowy o przyszłości młodego aktywizmu w Polsce.
Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona - obowiązuje rejestracja. Kliknij tutaj i zapisz się!
Jeśli działasz w trzecim sektorze, pracujesz z młodymi, myślisz o rozpoczęciu swojej przygody z aktywizmem lub po prostu ciekawi Cię jak wygląda aktywizm młodych w Polsce, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

O czym jest nasz raport?

Przeprowadziliśmy badanie, by dowiedzieć się, kim są młodzi aktywiści i aktywistki, jak pandemia COVID-19 wpłynęła na ich sytuację, z jakimi trudnościami się zmagają oraz jak to, co robią, wpływa na nasze społeczeństwo. Nasz raport stara się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań!

Dla kogo jest raport?

Raport "Aktywizm młodych" stworzyliśmy z myślą o pracownikach i pracownicach młodzieżowych, organizacjach pozarządowych, które pracują z młodymi ludźmi i tych, które są tworzone przez młode osoby.

Po co taki raport?

Napisaliśmy go z potrzeby zrozumienia zachodzących zmian i znalezienia nowej opowieści dla młodych ludzi, by inspirować ich do aktywności na rzecz swojego bliższego i dalszego otoczenia.

Kto stworzył ten raport?

"Aktywizm młodych" to efekt prac całego zespołu osób i wielu organizacji. Nad całością czuwały ważne sprawy przy wsparciu merytorycznym prof. Barbary Fatygi. Szczególnie dziękujemy organizacjom współtworzącym z nami ten raport:

Agenda spotkania

10:00 
Rozpoczęcie i prezentacja głównych wniosków z raportu
10:40
Otwarta dyskusja o wnioskach z raportu
11:30 
Fireside chat "Aktywizm w 2024".
Gość: Michał Braun, Reprezentant Ministry ds. Społeczeństwa Obywatelskiego, Przewodniczący Rady Narodowego Instytutu Wolności
12:30 
☕️ Przerwa kawowa
13:00
Warsztat integracyjny
14:00
Zakończenie spotkania

Zgłoś się teraz!

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie! Wyczerpaliśmy liczbę miejsc, ale po premierze udostępnimy raport na naszej stronie.

Kontakt w sprawie wydarzenia

kajagagatek@waznesprawy.org

Projekt Kuźnia NGO

Raport stworzyliśmy jako część projektu "Kuźnia NGO", który realizujemy wspólnie z organizacjami z Grecji i Bułgarii. Celem projektu jest wspieranie aktywności społecznej młodych po pandemii poprzez tworzenie narzędzi cyfrowych, zapewnianie materiałów edukacyjnych i kursów szkoleniowych dla młodych osób, chcących prowadzić własne organizacje społeczne.

Fundacja ważne sprawy

KRS 0000826435
NIP 6852339672
REGON 385541134
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram