Szukamy kogoś, kto szuka pracy!

Ostatnio musimy ogarniać tyle, że brakuje nam doby, żeby ze wszystkim nadążyć. To główny powód, dlaczego potrzebujemy dodatkowych rąk i dodatkowej głowy.

Pracując z nami, będziesz zajmować się, a jakże, ważnymi sprawami. Konkretniej to przygotowaniem i realizacją projektów edukacyjnych, które wspierają młodych dorosłych w lepszym rozumieniu otaczającej rzeczywistości. Czasem zorganizujesz warsztaty, czasem konferencję, a innym razem szkolenie albo kampanię społeczną. Czasem lokalnie, czasem międzynarodowo. Świetnie, jeśli dobrze czujesz się działając na Instagramie i Tik Toku, bo nowe media to ważna część naszej pracy. Bardzo cenimy przy tym ambicję, dokładność i włączające podejście. Więcej o tym, czym się zajmujemy, zobaczysz na naszym Instagramie i www.

Jak już do nas dołączysz, będziesz brać udział we wszystkim, co związane z takim projektem edukacyjnym - od przygotowania, przez realizację, rekrutacje, logistykę, zarządzanie rezultatami, współpracę z partnerami, rozliczanie i komunikację. Ale ze spokojem, nie będziesz w tym sam(a), bo nasz zespół jest nie tylko bardzo młody, ale też bardzo doświadczony.

Stanowisko jest mid/juniorskie, ale szukamy osób, które mają już jakieś doświadczenia albo styczność z działaniem NGOsów, projektami społecznymi, edukacją pozaformalną albo pokrewnymi tematami. Jeśli chcesz rozwijać się w takim obszarze, to reszty Cię nauczymy. Potrzebujemy Cię hybrydowo w Warszawie, na 0,5 - 0,7 etatu. Jeśli nie lubisz dynamicznego środowiska i startupowej atmosfery, raczej postaw na innego konia. Jeśli jednak lubisz, wyślij nam jak najszybciej swoje CV i info o doświadczeniu na ✨kontakt@waznesprawy.org✨, tylko proszę dopisz w tytule "praca". Czekamy do 22 lipca, ale liczy się dla nas czas. Jeśli masz pytania, to też dobre miejsce żeby je zadać.

My zapewnimy Ci duży wpływ na efekty, płaską strukturę organizacyjną i rozsądnie elastyczny czas pracy. Raczej szukamy kogoś na dłużej. A i ofc płacimy, na start między 4,8 - 5 k PLN brutto, w przeliczeniu na pełen etat. To mamy deal?


Podsumowanie:

Stanowisko:

👉 Junior/Mid w projektach edukacyjnych

Obowiązki:

👉 Przygotowanie i realizacja projektów edukacyjnych
👉 Organizacja warsztatów, konferencji, szkoleń i kampanii społecznych
👉 Zarządzanie rekrutacjami, logistyką i współpracą z partnerami
👉 Komunikacja i rozliczanie projektów

Liczy się:

👉 Doświadczenie w NGO, projektach społecznych, edukacji pozaformalnej lub pokrewnych tematach
👉 Na plus znajomość mediów społecznościowych (Instagram, TikTok)
👉 Ambicja, dokładność i inkluzywne podejście

Oferujemy:

👉 Praca hybrydowo w Warszawie, na 0,5 - 0,7 etatu
👉 Duży wpływ na efekty
👉 Płaska struktura organizacyjna
👉 Elastyczny czas pracy
👉 Wynagrodzenie na start 4,8 - 5 k PLN brutto (w przeliczeniu na pełen etat)
👉 Możliwość długoterminowej współpracy

Lokalizacja:

👉 Warszawa

Kontakt:

👉 Wyślij CV i informacje o swoim doświadczeniu do 22 lipca na: kontakt@waznesprawy.org


Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja ważne sprawy z siedzibą w Jaśle, ul. Jagiełły 70, 38-200 Jasło, nr KRS: 0000826435. Twoje dane przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w powyższym ogłoszeniu, przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Nie przekazujemy ich poza Europejski Obszar Gospodarczy. Masz prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdym czasie możesz także cofnąć zgodę na przetwarzanie danych, kontaktując się z nami pod adresem kontakt@waznesprawy.org.

Jeśli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji w przyszłości, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację ważne sprawy z siedzibą w Jaśle, ul. Jagiełły 70, 38-200 Jasło danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco z ważnymi sprawami 💙 

Fundacja ważne sprawy

KRS 0000826435
NIP 6852339672
REGON 385541134
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram