Warsztat “Dlaczego ja to w ogóle robię? - wprowadzenie do strategicznego planowania w organizacjach społecznych” podczas European Green Academy w Warszawie

Autor: 
Mikołaj Samborski

Jako fundacja doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zrozumienie misji organizacji, w której działamy. Pozwala nam to na tworzenie dobrych planów strategicznych - które w konsekwencji pozwalają nam realizować działania mogące zmieniać rzeczywistość.

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi organizacjami uświadomiło nam, że wiele z nich działa bez gruntownego przemyślenia swojej, misji, roli, czy zmiany jaką chce wywoływać w swoich odbiorcach. Bardzo dobrze rozumieją jakie działania podejmują, ale nie zawsze robią to z głęboką świadomością celów czy wartości jakie chcą osiągać i promować.

Wykorzystując sprawdzone przez nas narzędzia i metody, z których sami korzystaliśmy pracując nad naszą strategią, przygotowaliśmy warsztaty, które pozwoliły osobom uczestniczącym zbudować silny fundament swojej działalności. Przeprowadziliśmy je przez proces definiowania swoich wartości, misji, wizji i celów, które stanowią punkt wyjścia do projektowania inicjatyw, które będą w przyszłości realizować.

Porozmawiajmy, co możemy zrobić razem!

Mikołaj Samborski

mikolaj@waznesprawy.org

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco z ważnymi sprawami 💙 

Fundacja ważne sprawy

KRS 0000826435
NIP 6852339672
REGON 385541134
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram