Warsztat “Przemyśl, do kogo się zwracasz. Trening wystąpień publicznych” podczas European Green Academy w Warszawie

Autor: 
Mikołaj Samborski

Przygotowując ten warsztat, skupiliśmy się na kluczowym aspekcie projektowania swoich wystąpień publicznych - dostosowaniu jego formy i treści do konkretnej, często specyficznej, grupy odbiorców i odbiorczyń. W ramach tego intensywnego warsztatu zaznajomiliśmy osoby uczestniczące z analizą grupy docelowej oraz nauczyliśmy je dostosowywać język, treść i styl swoich przemówień w taki sposób, aby dotrzeć do niej jak najlepiej.

Co więcej, poprzez serię praktycznych ćwiczeń, osoby uczestniczące miały okazję nie tylko do zapoznania się z teorią, ale także do sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce, otrzymując cenne informacje zwrotne od kolegów, koleżanek i trenerów.

Podczas warsztatu skupiliśmy się na kluczowych elementach skutecznej komunikacji, takich jak rozumienie potrzeb i oczekiwań odbiorców, tworzenie przekazu, który rezonuje z grupą docelową, oraz techniki budowania autentycznego połączenia z publicznością.

Porozmawiajmy, co możemy zrobić razem!

Mikołaj Samborski

mikolaj@waznesprawy.org

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco z ważnymi sprawami 💙 

Fundacja ważne sprawy

KRS 0000826435
NIP 6852339672
REGON 385541134
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram