Współpraca przy promocji raportu “Debiutanci’23”

Autor: 
Mikołaj Samborski

Agencja Profeina zwróciła się do nas ze zleceniem wsparcia jej działań w zakresie promocji raportu “Debiutanci’23”. Raport dotyczył badania preferencji wyborczych oraz poglądów pokolenia obecnych 18 - latków, którzy w 2023 roku pierwszy raz zagłosowali w wyborach.

W ramach współpracy opracowaliśmy wspólnie strategię promowania ich raportu w naszych social mediach, a dokładniej na Instagramie i TikToku. Bazując na danych z badania opracowaliśmy profesjonalne materiały dostosowane do naszych grup odbiorców w obu mediach. Starannie wyciągnęliśmy wnioski z raportu i opracowaliśmy je merytorycznie i graficznie w naszym klasycznym “ważnosprawowym” formacie, a następnie opublikowaliśmy na naszych kanałach.

Na samym TikToku post dotarł do 122,3 tys. odbiorców i odbiorczyń wywołując liczne reakcje i dyskusje. Na Instagramie osiągnął zasięgi rzędu 15 tysięcy odbiorców i odbiorczyń oraz był jednym z częściej komentowanych postów na naszym koncie.

Porozmawiajmy, co możemy zrobić razem!

Mikołaj Samborski

mikolaj@waznesprawy.org

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco z ważnymi sprawami 💙 

Fundacja ważne sprawy

KRS 0000826435
NIP 6852339672
REGON 385541134
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram