Liderzy opinii, dziennikarki, dyplomaci, naukowcy i młodzi o przyszłości Polski w Unii.

Centrum Nauki Kopernik, 26 kwietnia 2024

Są już z nami

20 lat po wejściu Polski do UE porozmawiamy z politykami i ekspertkami o przyszłości i naszym miejscu we Wspólnocie. Bądź częścią tego wydarzenia!

NextGen to coś dla tych, których interesuje przyszłość Polski w Unii Europejskiej. Zastanowimy się nad tym, co działo się przez ostatnie 20 lat, jakie mamy oczekiwania wobec Unii i jakie miejsce powinniśmy w niej zajmować. Poza tym będzie dużo o aktualnych problemach, konfliktach, zmianach technologicznych i nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. 
Jak zawsze u nas, będzie przestrzeń do swobodnej wymiany poglądów, poznania ciekawych osób i bezpośredniej rozmowy z ekspert(k)ami.

Aktualne wyzwania

Konkretne rozmowy

Różne poglądy

Innowacyjne formaty

Liderzy/ki opinii

Wszystkie ważne sprawy i jeszcze więcej

W świecie pełnym kryzysów jest o czym rozmawiać. Przygotowaliśmy aż 6 ścieżek tematycznych poruszających najbardziej aktualne współczesne wyzwania.

Kryzysy migracyjne

Kryzys zdrowia psychicznego

Transformacja energetyczna

Rewolucja AI

Zrównoważony biznes

Rzetelne media

Nie odsłaniamy wszystkich kart, ale zgłoszenia early birds właśnie ruszyły!

Ale szybko poszło! Pobraliście/łyście już wszystkie bilety z pierwszej puli early birds! Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i z tej okazji uruchamiamy II pulę zgłoszeń!

I pula
early birds

Zgłoszenia dla osób, które są z nami od dawna.
60 miejsc
Kto pierwszy, ten lepszy
Uproszczona rejestracja
Gwarantowany udział
PULA WYCZERPANA

II pula early birds do 14. lutego

Skorzystaj z prostszego systemu wcześniejszych zgłoszeń!
60 miejsc
Kto pierwszy, ten lepszy
Uproszczona rejestracja
Gwarantowany udział
PULA WYCZERPANA

III pula biletów 
w marcu

Rekrutacja, gdy już wszystko będzie wiadomo. Ale czy jest sens czekać?
Więcej miejsc
Wyniki rekrutacji w kwietniu
Pytania rekrutacyjne
Ograniczona liczba miejsc
ZGŁOSZENIA WKRÓTCE

Ważne pytania, proste odpowiedzi

Tak, nasz projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej i nie wymaga żadnych opłat ze strony osób uczestniczących.
Widzimy się 26 kwietnia 2024 r. od 9:30 do 18:00 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Rejestracja early birds trwa do 14 lutego lub do wyczerpania miejsc. Druga tura rozpocznie się w marcu.
Chcemy, by w wydarzeniu wzięło udział ok. 250 osób, ale jesteśmy otwarci na poszerzenie grupy w razie dużego zainteresowania.
Rejestracja do udziału w wydarzeniu zakłada obecność osoby uczestniczącej od początku do końca konferencji. Możliwe jest oczywiście późniejsze przybycie. Mamy jednak nadzieję, że spodoba Ci się na tyle, by zostać z nami do końca!
Tak! Wydarzenie kierujemy do osób w wieku 18 - 30 lat, nie tylko tych studiujących. Jeśli interesujesz się przyszłością Polski, UE lub jednym z poruszanych tematów dyskusyjnych, śmiało wysyłaj zgłoszenie!
Poza 250 młodymi osobami, na konferencji pojawią się politycy, akademiczki, działacze, influencerki, biznesmani, dziennikarki. O tym, kto konkretnie przyjął nasze zaproszenie, będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej oraz w naszych mediach społecznościowych. Stay tuned!
Poza ogólnym tematem Polski w Unii Europejskiej, w ramach warsztatów zamierzamy poruszyć tematy szczegółowe: kryzys zdrowia psychicznego, kryzys migracyjny, rewolucję AI, etyczny biznes, sprawiedliwą transformację energetyczną oraz rzetelne media. W ramach uczestnictwa w konferencji możliwy jest udział w jednym z sześciu powyższych warsztatów.

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco z ważnymi sprawami 💙 

Fundacja ważne sprawy

KRS 0000826435
NIP 6852339672
REGON 385541134
pushpinchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram