Przedstawiamy raport "Aktywizm młodych"!

Przeprowadziliśmy badanie, by dowiedzieć się, kim są młodzi aktywiści i aktywistki, jak pandemia COVID-19 wpłynęła na ich sytuację, z jakimi trudnościami się zmagają oraz jak to, co robią, wpływa na nasze społeczeństwo. Nasz raport stara się odpowiedzieć na te i wiele innych pytań!
Kliknij tutaj, by pobrać raportZałącznik nr 1: Kwestionariusz badania “Aktywizm młodych po pandemii”Załącznik nr 2: prof. Barbara Fatyga, Wyniki TST (Twenty Statement Test) oraz deklarowane typy działań w badaniu młodych osób aktywnie angażujących się w życie publiczne w Polsce*

Dla kogo jest raport?

Raport "Aktywizm młodych" stworzyliśmy z myślą o pracownikach i pracownicach młodzieżowych, organizacjach pozarządowych, które pracują z młodymi ludźmi i tych, które są tworzone przez młode osoby.

Po co taki raport?

Napisaliśmy go z potrzeby zrozumienia zachodzących zmian i znalezienia nowej opowieści dla młodych ludzi, by inspirować ich do aktywności na rzecz swojego bliższego i dalszego otoczenia.

Kto stworzył ten raport?

"Aktywizm młodych" to efekt prac całego zespołu osób i wielu organizacji. Nad całością czuwały ważne sprawy przy wsparciu merytorycznym prof. Barbary Fatygi. Szczególnie dziękujemy organizacjom współtworzącym z nami ten raport:

Kontakt w sprawie raportu

julia@waznesprawy.org

Projekt Kuźnia NGO

Raport stworzyliśmy jako część projektu "Kuźnia NGO", który realizujemy wspólnie z organizacjami z Grecji i Bułgarii. Celem projektu jest wspieranie aktywności społecznej młodych po pandemii poprzez tworzenie narzędzi cyfrowych, zapewnianie materiałów edukacyjnych i kursów szkoleniowych dla młodych osób, chcących prowadzić własne organizacje społeczne.

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco z ważnymi sprawami 💙 

Fundacja ważne sprawy

KRS 0000826435
NIP 6852339672
REGON 385541134
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram